Jelenlegi hely

Black Friday kell nekünk?

Igazi színes táplálék a szemnek amikor végre eljutunk egy bevásárlóközpontba, magunk mögött hagyva a szürke 'anya és dolgozó nő vagyok' hétköznapokat. Még akkor is ha két-három csemete lóg rajtunk. Mert mégis csak.. ünnep ez... Kicsit sokkoló elsőre, ahogy elborítanak bennünket a %-ok. Csak úgy röpködnek az akciók ilyenkor Karácsony közeledtével: mega, extra, hihetetlen... Na, ilyen jelzővel illetném azt is, ahogy a pénztárcám kong az ürességtől. De ott van még a B, C esetleg E hitelkeret a számlán. Majd csak összekaparom valahogy.. Mert hát annyira kihagyhatatlan, meg annyira csilli-villi, meg annyira színes... meg a kuponok is... meg a...

Na ácsi Csajszi!

Ugye érzed, hogy beszippantott a marketing gépezet. Jó lenne, ha egy kicsit objektíven józanul tudnánk gondolkodni és észre vennénk, hogy van olyan, hogy: Ne vásárolj semmit nap!
Bizony-bizony ez majdnem olyan mint egy gyümölcs nap a diétában. Vidáman vágsz bele reggel, de este már a füleden jön ki a banán. Tényleg ki lehet bírni, hogy egy egész napig ne vegyünk semmit?

Na, ilyenkor jön a terelés, amolyan figyelem elterelés fajtából. Csinálni kéne valamit, ami leköt, hogy ne, mondom ne csábuljunk el!

Erre találtak ki jó dolgokat fiatalok a kecskeméti KÖZ-térben (amit még 10 percnek is hívnak), a helyi Ifjúsági Otthon pince klubjában.

Ez is egy fricska a százezres-milliós profitot zsebrevágó marketing guruknak, hogy mi akkor se állunk be a sorba. Mert van olyan, hogy újrahasznosítom a cuccaimat és még időt is szánok rá, ők meg segítenek benne. Jó buli Anyának, Apának, kicsinek, nagynak. Szóval a lényeg:

Ne vásárolj semmit nap! a KÖZ-térben 2015. november 27-én pénteken, 17.00-20.00-ig


Írta: MasiMami - (Kecskemétimami)

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól.. Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról.Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.Érdemes nemcsak a személyükben kutakodnunk, hanem a viszonyaikban történtekben, és akkor kirajzolódik, hogy a bántalmazókat egyáltalán nem kell bevonzani, inkább nehéz őket távol tartani.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére