Jelenlegi hely

Benedek Elek Óvoda Joó János tagóvoda

Cím: Eger, Kallómalom u.1-3.
Tel: (36) 416-525
E-mail: joojanosovi@@ekvi.hu

Web: http://www.egriovodak.hu/ovoda/?ovi=8 

Az Egrimami 2015/16. évi "A mi óvodánk" című pályázatában szülők osztották meg gyermekük óvodájával kapcsolatos tapasztalataikat. Erről az óvodáról az alábbiakat írták:

Hozzászólások


Az Egrimami 2015/16. évi „A mi óvodánk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked óvodáját?” A válaszok itt olvashatók.

Porubszky Annamária kislányunk jár oda, a búzavirág csoportba. Évike nénit is és Andinénit is nagyon szeretjük Meg kap minden fajta fejlesztést, ami nekünk nagyon fontos, logopédia stb. Ez sok oviban nincs meg, de itt még az is! Mindenki kedves, hamarosan kezd a kisfiam is a pipacsba. Így tovább!

Balog Kamilla Melina nevű kislányom, a Joó János tagovódában jár kiscsoportosként az Ibolya csoportban! Nagyon szereti az ovónéniket! Zsóka nénit, Ági nénit, Zsuzsi nénit, és a többi aranyos dadus nénit! Sok program várja minden nap! Vidáman ébred reggelente abban a tudatban hogy " Ma oviba mehessünk". A csoport társai is nagyon várják hogy érkezzünk, hogy együtt sok kalandot fedezhessenek fel! 

Nekem mindkét kisfiam Dani és Ati is a Harangvirág csoportba jár. Nagyon szeretnek oda járni, nagyon szeretik Ildikó nénit és Zsuzsa nénit és persze Ági nénit a dadust is! Figyelnek rájuk, foglalkoznak velük. Ha újra kellene választanom, akkor is ide iratnám őket. 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ugrás az oldal tetejére